Návrh grafiky:                                                                       Příklady realizovaných log:

 

loga-autograph2.jpgNaším cílem  je nabídnout Vám tu nejvhodnější variantu reklamy vzhledem k Vašim finančním, kvalitativním a technickým nárokům. Návrh můžete spoluvytvářet a ovlivňovat přímo na místě, a nebo je vypracováno několik možností na základě Vašich požadavků, ze kterých si vyberete ten nejvhodnější. 

 

Jedním z častých nedostatků zejména drobných firem je neucelený grafický styl, na který nebylo při zahájení provozu firmy moc času, a nebo byl podceněn. Proto velmi často provádíme redesign logotypů, kdy je brán ohled zejména na funkčnost a jednoduchost loga při využití různých technologií v reklamě. Naší hlavní snahou je firemní  styl sjednotit a dále jej pak používat pro většinu forem prezentace (např. polep reklamních ploch, automobilů, letáky, vizitky, hlavičkové papíry, www stránky, e-shopy, internetové aplikace, razítka, apod.)

 

LOGO:

U loga dbáme zejména na to, aby bylo jednoduché,   stylově vhodné k oboru který má představovat a také aby bylo snadné logo zpracovávat v různých velikostech či různými technologiemi využívanými v reklamě.

 

Logo se po dokončení a uhrazení zakázky stává Vaším majetkem, obdržíte soubory v křivkách s barevnou specifikací v PANTONE. Zpracované návrhy a podklady našim stálým zákazníkům archivujeme, takže při jakémkoliv opakování nebo použití jiné technologie je můžeme využít a tím výrazně snížíme Vaše náklady při zpracování dalších zakázek.  ***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright 2010. Autorem všech uvedených logotypů je Autorraph a jsou vlastnictvím uvedených firem.

Loga nelze  kopírovat, ani používat v podobě blízké.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

provoz:

AUTOGRAPH

Poříčí 11 (Dům zdraví)

594 01 Velké Meziříčí

info@autograph.cz

Libor Vitešník /grafika, webdesign/

tel.: 608 823 598

vitesnik@autograph.cz


 

Copyright © 2008 | www.autograph.cz | created by Autograph, Admin - NG